Adana İnşaat & Adana İnşaat Projesi | İmpa İnşaat

İmpa İle Adana Lüks Severleri Bekliyor

Ptt evleri mahallesinde, ana cadde üzerindeki, 'İMPA EVA' isimli kentsel dönüşüm projemizi; taahhüt ettiğimiz süreden 6 ay önce yaklaşık 1 sene de tamamlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Projemiz Yüreğir Devlet Hastanesi(Eski Numune) ve Adana Şehir Hastanesi'ne yaklaşık 1.5km uzaklıktadır. Aynı zamanda projemiz; Optimum AVM, Adana Şehir Merkezi, B.T.Ü, Ç.Ü gibi önemli kurum ve lokasyonların ortasındadır. Beko 3'lü ankastreler, E.C.A petekler, Kütahya seramikler, cam duşakabinler vs tüm kullanılan malzeme ve işçilikler 1.sınıf ve garantili olup oturuma hazır kapalı mutfak 3+1 dairelerimiz sahiplerini bekliyor.

İmpa Vera Sarıçam projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizler için satışa sunulmuştur. Adana Sarıçam’da bulunan proje İmpa İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 3 artı 1 konut tipine sahip ultra lüks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Adana Sarıçam ilçesinde İmpa İnşaat tarafından hazırlanan “Tek” projesi alıcılarını bekliyor. Gerek modern duruşu, gerek konum olarak merkezi oluşu gerek iç tasarımı ile gözleri kamaştırıyor. Özellikle lüks ev sevenler için modern bir seçim olacaktır İmpa Tek Adana projesi. Özellikle yatırım yapmak isteyenler için yeni stadyumun tam karşısında konumlanmıştır. Ayrıca adliye ve üniversiteler bölgesinde olmasıyla da beyin göçü için ideal bir seçim olacaktır.

Proje yatırım amaçlı 1+1 ev arayanlar için oldukça idealdir. Hem üniversite konumunda olması hem de adliye konumunda olması değerini fazlasıyla arttırmaktadır. Net 40 metrekare büyüklüğe sahip daireler 1+1 özellikte olup 204 bin TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır. Daireler klimalıdır ve ayrıca tüm bu özelliklere rağmen uygun olması inşaat firmasından direkt alınacak olmasıdır. Her cepheden güneş alıyor olması da evlerin ışık konusunda da avantajlı olduğunu göstermektedir. Ayrıca balkon avantajı da bulunmaktadır.